Herkese merhaba,

“YouTube için küçük bizim için büyük adım” mottosu ile başladığımız DijitalHayatTV YouTube canlı yayınlarımız başlıyor.

Bilal Eren ve Hamza Şamlıoğlu‘nun hazırlayıp, sunduğu DijitalHayatTV canlı yayınlarının kamera arkasında yönetmen olarak Cem ve Can Sümbül var. Mekan desteğini ise yeni bir iş modeli olarak hazır ofis hizmeti veren ve kendini “iyi çalışanlar ülkesi” olarak tanımlayan “Workinton” veriyor.

Dijitalleşmenin birey ve toplum üzerine etkilerini her hafta bir başka konu başlığı ile ele almayı planlayan yayınlarımız; gelişmeleri ve gündemi takip ederek konusuna iyi çalışan ve en önemlisi “çözüm önerileri” sunan bir yayın politikasına sahip olacak. Konuları sunarken “Herşeyi biz biliriz, en iyi biz anlatırız” düşüncesinden kaçınarak; uzmanlara söz vermeyi, konuyu dosdoğru anlamayı ve her açıdan bakabilmeyi hedefliyoruz. Bu hedeflerle her perşembe 20.30’ta DijitalHayatTV YouTubeFacebookPeriscope kanalları ve web sitemiz üzerinden canlı yayınlarla “iyi içerik” üretmek istiyoruz.

Kamera karşısında epey eğlendiğimiz bir tanıtım fragmanıyla bugün itibariyle sizlere “merhaba” demek istedik. Destek, yorum ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir