Herkese merhaba,

“YouTube için küçük bizim için büyük adım” mottosu ile başladığımız DijitalHayatTV YouTube canlı yayınlarımızın dördüncü bölümü karşınızda. (23.08.2018)

Bilal Eren ve Hamza Şamlıoğlu‘nun hazırlayıp, sunduğu DijitalHayatTV canlı yayınlarının kamera arkasında yönetmen olarak Cem ve Can Sümbül var. Mekan desteğini ise yeni bir iş modeli olarak hazır ofis hizmeti veren ve kendini “iyi çalışanlar ülkesi” olarak tanımlayan “Workinton” veriyor.

Son günlerde tekrar gündeme gelen “Mesajlaşma Uygulamalarında Yerlilik Ne Kadar Mümkün?” sorusu üzerinden dijital dünyada yerlilik kavramını, bir mesajlaşma uygulaması için gerekli şeyleri (yazılım, protokol, donanım, pazarlama, kültür ve kullanıcı alışkanlıkları) ve yerli yapmak için üretici/kullanıcı olarak neler yapmamız gerektiğini madde madde konuştuk.

Dijitalleşmenin hayatımıza etkilerini her hafta bir başka konuyla ele alan DijitalHayatTV YouTube canlı yayınında; konuğumuz mobil uygulama geliştirici uzmanı Murat Şişman ile teknik konulara da değindiğimiz programımız yayında.

Bu yayını, SoundCloud veya Spotify üzerinden podcast olarak dinlemek isterseniz,

Haftaya perşembe saat 20.30’ta yeni bir konu ile görüşmek üzere.

Not: DijitalHayatTV canlı yayınlarına ve tüm arşivine YouTubeFacebook ve Periscope kanalları ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir