Herkese merhaba,

“YouTube için küçük bizim için büyük adım” mottosu ile başladığımız DijitalHayatTV YouTube canlı yayınlarımızın üçüncü bölümü karşınızda. (16.08.2018)

Bilal Eren ve Hamza Şamlıoğlu‘nun hazırlayıp, sunduğu DijitalHayatTV canlı yayınlarının kamera arkasında yönetmen olarak Cem ve Can Sümbül var. Mekan desteğini ise yeni bir iş modeli olarak hazır ofis hizmeti veren ve kendini “iyi çalışanlar ülkesi” olarak tanımlayan “Workinton” veriyor.

Bu programımızda Süper Lig canlı maç yayınları için getirilen Periscope yayın engeli kararını, sonuçlarını ve önerilerimizi bilişim hukuku uzmanı Sertel Şıracı’nın katılımı ile konuştuk.

Dijitalleşmenin hayatımıza etkilerini her hafta bir başka konuyla ele alan DijitalHayatTV YouTube canlı yayınında; bir süre önce Digiturk talebiyle İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi tarafından alınan Süper Lig maçları canlı yayınları için alınan engelleme kararını, bu kararın sonuçlarını ve faydasını/zararını bilişim hukuku uzmanı Sertel Şıracı ile değerlendirdik.

Bu yayını, SoundCloud üzerinden podcast olarak dinlemek isterseniz,

Haftaya perşembe saat 20.30’ta yeni bir konu ile görüşmek üzere.

Not: DijitalHayatTV canlı yayınlarına ve tüm arşivine YouTubeFacebook ve Periscope kanalları ve web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir